Az utolsó tanítási héten rendkívüli filmélményben volt része ifjúságunknak. „Adjátok vissza a hegyeimet” Alapítvány szervezésében ugyanis a refisek három évfolyama a Magyar menyegző című filmet nézte meg az Apolló moziban.
Köszönjük szépen a felajánlást, ezt emlékezetes és sokakat meggazdagító programot.
