DÖK év végi jutalomkirándulás
2026-06-18
Június 15–16. között a Diákönkormányzat tagjai csapatépítő jutalomkiránduláson vettek részt Poroszlón és a Tisza mentén. A sátras kerékpártúra jó hangulatban telt. A közös másfél napunk alatt jutott idő fürdésre a Tisza-tóban, éjszakai biciklizésre, közös sütögetésre, valamint egy 60 km-es kerékpártúrára tiszacsegei komp irányába, melyen átkelve a helyi halászcsárdában láttak minket vendégülOlvass tovább
