Bringával a beregi tájon át

A 10. B osztály csapata június 17-én kihelyezett egészségnapon az Éld+ program keretében, a Debreceni Református Kollégium Baráti Köre támogatásával bringás kiránduláson vett részt. Kiindulópontjuk Tivadar volt – Tarpa, Márokpapi, Csaroda templomai és csodás környezetük fért bele az egynapos programba. A 2024-ben „az év bicikliútja” címmel elismert beregi kört osztálykirándulás keretében a 9. C és a 10. A osztály is megjárta.