Kiemelt hírek
ONLINE FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ
Kedves Nyolcadikosok! Igyekszünk segíteni Nektek a szóbeli felvételire való készülésben hat különféle tantárgyból. 11 ingyenes előkészítő alkalmat tartunk online formában. A foglalkozások rendje: szerda 17:00-18:00
Támogassa adója 1 %-ával alapítványainkat!
Kedves Szülők, Támogatók! Ez az időszak az adóbevallások ideje. A NAV minden évben elkészíti az adóbevallások tervezetét és azt az ügyfélkapun vagy más módon eljuttatja az adózóhoz. Ha az adózó nem nyilatkozik, akkor a NAV által kiküldött tervezet automatikusan elfogadottnak tekintett. Iskolánk számára nagyon fontos a befizetett adó 1%-ból származó
Aktualitások
Büszkeségeink
Ebben a tanévben is számtalan szebbnél-szebb országos versenyeredménnyel büszkélkedhetnek tanítványaink, valamint 73 kitűnő év végi bizonyítvánnyal. Büszkék vagyunk diákjaink kitartó munkájára, küzdeni tudásukra
Moziban jártunk
Az utolsó tanítási héten rendkívüli filmélményben volt része ifjúságunknak. „Adjátok vissza a hegyeimet” Alapítvány szervezésében
Nyáresti programok az internátusban
A tanév utolsó napjai már nem a szilenciumokról szóltak, hanem a közösségi együttlétekről. Kedden a
A kisrefiseknek énekeltek diákjaink
Eddig mindig csak a gimnazisták hallhatták tehetséges fiataljaink muzsikálását, de ezúttal két tizenegyedikes diákunk, Kis-Simonka
Együtt, veled, érted – Egészségnap a tanév végén
„A tudatos döntések ma aprónak tűnnek, de holnap egy jobb jövőt építenek.” mottóval hívtuk iskolánk
Bringával a beregi tájon át
A 10. B osztály csapata június 17-én kihelyezett egészségnapon az Éld+ program keretében, a Debreceni
Idén is bővelkedtünk igei szolgálattevőkben
Régi hagyomány iskolánkban, hogy egykori diákok, lelkipásztor-szülők és az iskolához kötődő vendég szolgálattevők látogatnak el
Ismét együtt
2026. június 4-én a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából1000 diák és tanár gyűlt össze a Kárpát-medence
A dobogó legfelső fokán állt a diáklányunk
Krajczár Dóra (11.A) a Uszonyosúszás Diákolimpia Országos Döntőjében 50 méteres gyorsúszásban aranyérmet szerzett május 30-án
Az OTIO díjátadójáról
A 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpián öt diákunk dicséretben részesült pályamunkájáért: Árvai Noémi, Deák
Gyásznapi megemlékezés
Tegnap méltóképpen idézték fel diákjaink egy levélrészlet és az egykori újságcikkek felolvasásával, hogy mi történt


















