27201709Sze

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

Az írásbeli felvételi vizsga eredményei

Rendben lezajlottak iskolánkban az írásbeli felvételi vizsgák, az eredmények a mellékelt táblázatban olvashatók. A felvételizők a tanulói azonosító és a születési időpont alapján azonosíthatók.

A kijavított dolgozatok 2011. január 27-én, csütörtökön 8 és 16 óra között tekinthetők meg a Gimnázium épületében. A javításra vonatkozó esetleges észrevételek január 28-án, pénteken 8 és 16 óra között adhatók le írásban a Gimnázium Titkárságán. Az eredményeket részletesen tartalmazó értékelő lapokat ezen a két napon vehetik át személyesen a tanulók vagy szüleik. Az át nem vett értékelő lapokat január 31-én, hétfőn postázzuk.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy az írásbeli vizsgadolgozat megírása nem jelenti az iskolánkba történő jelentkezést. A továbbtanulási jelentkezési lapok kitöltését az általános iskolák intézik, és továbbítják a kiválasztott középiskolákba február 18-ig. Természetesen, olyan tanulók is jelentkezhetnek hozzánk, akik nem nálunk írták meg a központi írásbeli dolgozatot!

A felvételivel kapcsolatos további információk a FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ-ban olvashatók.

Az írásbeli felvételi vizsga tantárgyankénti eredményei:

 

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap