05201710Cs

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

Félévkezdő Evangélizáció (2010. február 4-7)

Iskolánkban hagyományosan evangélizációs napokkal kezdődik a 2. félév. Ebben az évben Százvai László kisvárdai lelkipásztor, iskolánk egykori diákja lesz a vendég igehirdető. Alkalmainkat az Oratóriumban tartjuk, minden diákunkat és tanárunkat szeretettel várjuk!

Hétköznap délutánonként 16 órakor kezdődnek az evangélizációs szolgálatok, előtte 15.45-kor énektanulás lesz. Vasárnap 9 órakor úrvacsorás istentisztelettel fejeződik be a sorozat. A szolgálatok után lehetőség lesz kiscsoportos és egyéni beszélgetésekre is!

Az evangélizációs napok témái:

Február 4. (csütörtök):   A terhelő MÚLT
Február 5. (péntek):   A megbénító JELEN
Február 6. (szombat):   A biztos JÖVŐ
Február 7. (vasárnap):    A sorsdöntő MOST

Isten áldását kérjük alkalmainkra!

A Százvai László által tervezett KONTRASZTKIÁLLÍTÁS honlapja megtekinthető ITT!

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap