05201710Cs

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

IV. Regionális Tehetségkutató Nyelvi Verseny 2009/2010

2009 őszén iskolánk immár negyedik alkalommal rendezte meg a Regionális Tehetségkutató Nyelvi Versenyt angol és német nyelvből, mely a régió tehetséges nyolcadik osztályos diákjainak kínál színvonalas versenyzési lehetőséget.

Az írásbeli és szóbeli fordulóból álló verseny debreceni és vidéki helyszíneken került megrendezésre, hogy ezzel is megkönnyítsük a diákok részvételét.

Résztvevő iskolák:

  • Általános Iskola, Encsencs
  • Bán Zsigmond Református Általános Iskola, Tiszafüred
  • DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen
  • DRK Általános Iskolája, Debrecen
  • Földi János Általános Iskola, Hajdúhadház
  • József Attila Általános Iskola, Bakonszeg
  • Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
  • KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen
  • Kis Bálint Református Általános Iskola, Vésztő
  • Németh László Általános Iskola, Bocskaikert
  • Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
  • Petőfi Sándor Líceum, Székelyhíd
  • Toldi Miklós Református Általános Iskola, Berettyóújfalu

Eredmények angol nyelvből:

1. Szabó Melinda
KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen
Felkészítő tanára: Ordasiné Király Csilla

2. Pap Nándor
Toldi Miklós Református Általános Iskola, Berettyóújfalu
Felkészítő tanára: Szabóné Papp Lívia

3. Gyémánt Zsófia
DRK Általános Iskolája, Debrecen
Felkészítő tanára: Lente Lilla

4. Szabó Emese
DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen
Felkészítő tanára: Csomorné Albert Tímea

5. Bodó Máté Ádám
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
Felkészítő tanára: Bodó Józsefné

6. Török Alexandra
Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
Felkészítő tanára: Bartha Gergely

7. Nagy Kristóf Pál
DRK Általános Iskolája, Debrecen
Felkészítő tanára: Szabóné Papp Lívia

8. Győri János

DRK Általános Iskolája, Debrecen
Felkészítő tanára: Lente Lilla

9. Simon Annamária
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
Felkészítő tanára: Bodó Józsefné

10. Barabás Ferenc
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
Felkészítő tanára: Bodó Józsefné

Az 1-10. helyezést elért diákok, amennyiben iskolánk Nyelvi előkészítő évfolyamára jelentkeznek, szóbeli felvételin mentesülnek az angol nyelvi elbeszélgetés alól.

Dicséretben részesültek:
  • Barabás Ferenc
  • Fórián Anikó Dalma
  • Molnár Zsófia
  • Nagy Kristóf Pál
  • Simon Anamária
  • Siteri Anna
  • Szabó Regina
  • Uri Csaba

A díjazottak és felkészítő tanáraik az MM Publications kiadványait kapták jutalmul.

MM Publications

Minden versenyzőnek és felkészítő tanárnak gratulálunk a sikeres versenyzéshez!

Szeretettel várunk mindenkit 2010/2011-ben
az V. Regionális Tehetségkutató Nyelvi Versenyen!

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap